O nas

Baner BestBox

Informacje o firmie

O firmie

BestBox S.C. – Kartony | Pudełka | Opakowania tekturowe

Nasza firma powstała w 2019 roku. Jej siedziba mieści się przy ul. Henryka Sienkiewicza 12 w Olsztynie koło Częstochowy.

BestBox to dynamicznie rozwijająca się działalność zajmująca się kompleksową obsługą klientów w zakresie dystrybucji i dostawy opakowań tekturowych przeznaczonych do zabezpieczenia i wysyłki różnego rodzaju towarów.

Każdego dnia staramy się dostarczać naszym Klientom opakowania najwyższej jakości, dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i wymagań.

W naszej ofercie posiadamy tektury o różnorakiej grubości oraz gramaturze.

Nasi partnerzy

Bardzo miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z firmą SGP Group.

SGP Group wspiera przedsiębiorstwa w zadaniach zapewnienia najwyższej jakości produkowanych przez nie wyrobów. Specjalizuje się w zakresie usług: selekcji, sortowania, naprawy detali i komponentów oraz wyrobów gotowych. Ponadto oferuje profesjonalne usługi doradztwa personalnego, rekrutacji pracowników oraz szkolenia personelu.

Pełną ofertę firmy można znaleźć tutaj.

SGP Group

Co nas wyróżnia

Sleek & Beautiful

Wysoka jakość

Opakowanie stanowi wizytówkę każdego sprzedawcy lub producenta. Skupiamy się na jakości oferowanych przez nas produktów, aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Sleek & Beautiful

Personalizacja zamówień

Klienci są dla nas najważniejsi, dlatego każde zamówienie traktujemy jako indywidualny projekt. Zależy nam, aby każdy klient był w pełni zadowolony ze świadczonych przez nas usług.

Sleek & Beautiful

Szybki czas realizacji

Mówi się, że czas to pieniądz, dlatego staramy się realizować zamówienia w jak najkrótszym terminie. Aby utrzymywać ciągłość dostaw, dla naszych klientów gromadzimy zapasy magazynowe.